Wynajem Busów i Przewóz Osób w MMTrans s.c.
MMTrans Logo - Wynajem Busów i Przewóz Osób

Strona Główna

Wynajem Busów

Cennik

O Firmie

Przewóz Osób - Rozkład

  

Zadzwoń już dzi¶ i skorzystaj z oferty na wynajem busów klasy LUX z kierowc±.

 Powiadom znajomych o tej stronie


Wynajem Busów.

Do Twojej dyspozycji przygotowali¶my flotę 20+1 miejscowych, komfortowych, busów IVECO Daily 50C13 z mocnymi silnikami w wersji turystycznej, dzięki którym możemy zagwarantować Ci: 

Wysoki komfort podróży.

 Busy, które możesz wynaj±ć w MMTrans s.c. nie tylko posiadaj± pełn± wysoko¶ć wnętrza, która umożliwia swobodne poruszanie się pasażerów (bez schylania głowy),

Wnętrze busów na wynajem - zdjęcie 1Wnętrze busów na wynajem - zdjęcie 2

 ale mog± być dodatkowo wyposażone w wydajn± klimatyzację, przyciemnione szyby, TV, DVD, wygodne, rozkładane i uchylne siedzenia z indywidualnymi pasami bezpieczeństwa, indywidualne o¶wietlenie i nawiewy każdego fotela, nagło¶nienie oraz specjaln± przyczepę bagażow±, która pozwala każdemu pasażerowi zabrać ze sob± na dłuższy wyjazd nawet większe walizki.

Wynajem busów z przyczepami.

Bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze.

Bezpieczeństwo podróży z MMTrans s.c. gwarantuj± niezbędne licencje i certyfikaty do wykonywania usług przewozu osób na terenie Polski, idealny stan techniczny nowoczesnych pojazdów oraz rozważni i kulturalni kierowcy z wieloletnim do¶wiadczeniem. Wszystkie busy posiadaj± pełen zakres ubezpieczenia oraz zawsze ważne badania techniczne.

>> SprawdĽ cennik na wynajem busów.